EQ’su YÜKSEK
ÜRETİMLER ve BİNALAR YAPIYORUZ.

Polatnur İnşaat gelişen teknolojiyi takip ederken, profesyonel kadrosu, özenli çalışması, prensipli iş ahlakı ile taahhüt ettiği işleri,''yüksek sürat ve kalitede, üretme-teslim etme'' amacı ile hareket etmektir.
Tasarımıyla fark yaratan modern mimarisiyle dikkat çeken güvenilir yapılar inşa ediyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI
Ortak bir hayalimiz var
Her yeni projeye başlarken aklımızda hep daha iyisini yapmak vardı. Başarıyı 28 yıldır tecrübe etmiş bir şirket olarak, hayallerimizi çalışanlarımızın hayalleriyle birleştiriyor ve gün geçtikçe daha büyük başarılara imzamızı atıyoruz.

En büyük sorumluluğumuz sizsiniz
Başarıya attığımız her adımın temelinde çalışanlarımızın güvenliği ve sağlığı var. Ses getiren projelerle adımızdan bahsettirirken, arka planda çalışanlarımızın güvenliği ve korunması için çabalıyoruz. İşte tam da bu yüzden çalışma koşullarımızı her gün daha da iyileştiriyoruz.

Temelimizde sağlam bir takım çalışması var
Başarıyla tamamladığımız, sayısız ödül aldığımız birçok projeyi hayata geçirdik. Ama bizim en büyük ödülümüz kusursuz bir takım çalışması oldu. Yeni olanın peşinden giden, odağına kalite olan ve birbirinden güç alan eşsiz bir takıma sahibiz.

Hedeflerimize birlikte ilerleyelim
Çok sayıda projeye imza atarak üstyapıdaki ustalığını kanıtlamış, bizimle çalışırken gücünüzün ortaya çıktığını göreceksiniz. Çünkü biliyoruz ki bizim tecrübemiz, sizin azminizle birleştiğinde başarı kaçınılmaz olur.
Polatnur İnşaat gelişen teknolojiyi takip ederken, profesyonel kadrosu, özenli çalışması,
prensipli iş ahlakı ile taahhüt ettiği işleri,''yüksek sürat ve kalitede, üretme-teslim etme'' amacı ile hareket etmektir.
Tasarımıyla fark yaratan modern mimarisiyle dikkat çeken güvenilir yapılar inşa ediyoruz.
İLETİŞİM BİLGİLERİ