EQ’su YÜKSEK
ÜRETİMLER ve BİNALAR YAPIYORUZ.

Polatnur İnşaat gelişen teknolojiyi takip ederken, profesyonel kadrosu, özenli çalışması, prensipli iş ahlakı ile taahhüt ettiği işleri,''yüksek sürat ve kalitede, üretme-teslim etme'' amacı ile hareket etmektir.
Tasarımıyla fark yaratan modern mimarisiyle dikkat çeken güvenilir yapılar inşa ediyoruz.

ÇEVRE POLİTİKASI
Üretim ve İnşaat sektöründe 28 yıldır hizmet veren bir inşaat firması olarak, hayata geçirdiğimiz her projede ISO 140001 Çevre Yönetim Sistemi ilkelerini esas alıyoruz.
Gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir çevre bırakabilmek için;
• Malzeme ve enerji kullanımında
• Teknoloji seçiminde
• Şantiyelerimizin kurulması ve çalıştırılmasında
Doğal kaynak kullanım israfının önlenmesi, çevrenin korunması, kirliliğin önlenmesi amacıyla tüm faaliyetlerimizde atık ve artıkların azaltılarak geri kazanım yolu ile ülke ekonomisine yeniden kazandırılmasını amaçlıyoruz. Tüm bunlarla beraber her yıl yeni hedefler belirleyerek Çevre Yönetim Sistemimizin sürekli gelişmesine katkı sağlıyoruz.
Çevre ve insan sağlığının korunması konusunda teşvik edici eğitim ve faaliyetlere önem vererek, sürdürülebilirlik anlayışını her zaman ön planda tutuyoruz.
Polatnur İnşaat gelişen teknolojiyi takip ederken, profesyonel kadrosu, özenli çalışması,
prensipli iş ahlakı ile taahhüt ettiği işleri,''yüksek sürat ve kalitede, üretme-teslim etme'' amacı ile hareket etmektir.
Tasarımıyla fark yaratan modern mimarisiyle dikkat çeken güvenilir yapılar inşa ediyoruz.
İLETİŞİM BİLGİLERİ